Co je nového?

Informace MAP – ORP Břeclav

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že byly nově vytvořeny webové stránky k projektu Místní akční plán vzdělávání v ORP Břeclav. Na internetové adrese www.map-breclavsko.cz budou postupně uveřejňovány informace v souvislostí s realizací projektu. Realizační tým MAP v ORP Břeclav.

CO nového?

INFORMACE PRO RODIČE:

Žádáme rodiče nových dětí,(které poprvé nastoupí do MŠ k 1.9.2020),aby vyplnili a potvrdili  u svého dětského lékaře“Evidenční list dítěte“ a přinesli jej na začátku školního roku do MŠ. Evidenční list naleznete v dokumentech.

 

           Akce na školní rok 2019-2020

  • Prázdninový provoz mateřské školy bude do 31.7.2020. Poté bude MŠ se souhlasem zřizovatele uzavřena. Provoz bude obnoven  v úterý 1.9.2020.
  • Krásné prázdniny!