Co je nového?

Informace MAP – ORP Břeclav

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že byly nově vytvořeny webové stránky k projektu Místní akční plán vzdělávání v ORP Břeclav. Na internetové adrese www.map-breclavsko.cz budou postupně uveřejňovány informace v souvislostí s realizací projektu. Realizační tým MAP v ORP Břeclav.

CO nového?

INFORMACE PRO RODIČE:

Angličtina v pohybu  – každé pondělí, ve 14,30 hod.

Akce – „Školka v pohybu“-  každou středu od 14,30-do 15,15 

Akce na školní rok 2018-2019

  • Mámo, táto, pečme spolu…“ 19.11.koťátka = perníčky(Co přinést?-                                                         těsto z 1/2 dávky, váleček a formičky)                                                          20.11.berušky = linecké(Co přinést?-                                                            stejně jako koťátka)                                                                                           20.11.kuřátka = van. rohlíčky(Co                                                                   přinést?- těsto z 1/2 dávky)
  • Mikulášské besídky – 2.12.kuřátka
  •                                          3.12.koťátka
  •                                          4.12.berušky
  • Projekt. den v Ekocentru Důbrava – „Tradice a zvyky Vánoc“ – 12.12.