Co je nového?

Rohatec pro děti od Lužic až po Hrušky…

Milé děti a rodiče

Obec Rohatec si Vás dovoluje pozvat na nevšední sportovně-relaxační akci do Rohatce, která se uskuteční poslední prázdninovou sobotu – 28.8.2021 od 10 do 17 hodin. Děti školního věku (nad 7 let) si budou moci vyzkoušet netradiční běh přes obrovské nafukovací překážky, pro děti mladší budou na stejném místě připraveny fantastické závody na odrážedlech, kdy nejsou vyloučeny ani samostatné závody pro děti z jednotlivých obcí.

   

 

Video ukázka wannadobike, ať víte na co se můžete těšit:

 

 

Díky finančnímu příspěvku od rohateckých firem bude startovné pro děti ze zasažených obcí tornádem ZDARMA a pro ně i rodiče bude zajištěna autobusová přeprava z jednotlivých „tornádo obcí“ do Rohatce a zpět.

Prosíme zájemce z obce Hrušky, aby se nejpozději do středy 25.8.2021 jmenovitě nahlašovali na telefonním čísle: 777 328 062, Eliška Petrlová

Informace MAP – ORP Břeclav

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že byly nově vytvořeny webové stránky k projektu Místní akční plán vzdělávání v ORP Břeclav. Na internetové adrese www.map-breclavsko.cz budou postupně uveřejňovány informace v souvislostí s realizací projektu. Realizační tým MAP v ORP Břeclav.

CO nového?

 

INFORMACE PRO RODIČE:

 Provoz mateřské školy od 1.9.2021.Dvě třídy starších dětí budou dojíždět do staré budovy základní školy v Lanžhotě(berušky a koťátka)Nejmladší děti-kuřátka by měli třídu v jídelně  družstva Forest -agro. Zajišťujeme dopravu a stravování dětí a žáků ZŠ. Sledujte web MŠ, je možné ,že dojde ke změně. 

 NOVĚ! – odjezd autobusu od družstva již v 7,05 hodin!

 Děkujeme všem kteří nám pomáhají ať finančně, nebo materiálně. Děkujeme taktéž všem, kteří přispěli na účet mateřské školy. 

Dary využijeme na nákup nového nábytku a dalšího vybavení, které budeme potřebovat k provozu.

Mnohokrát děkujeme.

Za  děti  a kolektiv mateřské školy 

Poláchová Jana

Přihlašování ke stravě pro děti MŠ a žáky ZŠ

  • Prosíme rodiče aby přihlašovali a odhlašovali své děti dva dny  do předu do 13 hod. přes e-mail vedoucí školní jídelny mskuchyn@seznam.cz
    Rodiče budou platit za stravné a úplatu pouze na účet MŠ Hrušky – 86-1724720227/0100;
  • Telefon 727925830

Pokud budete chtít přivézt dítě přímo do Lanžhota -přivezte jej až po 7,45 do budovy staré ZŠ Lanžhot. Pro vyzvednutí  dítěte volte čas do 15,15 hodin – poté odjíždí děti do Hrušek ! Prosíme dodržujte uvedené časy. Děkujeme

Akce na školní rok 2020-2021:

  •