Co je nového?

Informace MAP – ORP Břeclav

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že byly nově vytvořeny webové stránky k projektu Místní akční plán vzdělávání v ORP Břeclav. Na internetové adrese www.map-breclavsko.cz budou postupně uveřejňovány informace v souvislostí s realizací projektu. Realizační tým MAP v ORP Břeclav.

CO nového?

INFORMACE PRO RODIČE:

Od pondělí 1. 3. 2021 bude uzavřen provoz mateřské školy i školní jídelny.

•Všechny děti mateřské školy i žáci 1.a 2. třídy  základní školy budou ze      stravování odhlášeni.

• Úplata za měsíc, bude úměrně snížena dle směrnice o úplatě MŠ.

Před vstupem do mateřské školy použijte dle nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR respirátor FFP2/KN95, nebo obdobný prostředek  naplňující minimálně technické podmínky a požadavky, včetně účinnosti alespoň 95%!

Sledujte prosím každý den webové stránky, situace se může měnit z hodiny na hodinu!

Akce na školní rok 2019-2020:

• „Poznáváme vesmír – 14.4., v MŠ dopoledne
  • „Přejeme mamince“ – termín upřesníme dle epidemiologické situace
  • „Rozloučení s předškoláky“- Sandra Riedlová – 16.6.,na školní zahradě

Potvrzení na výši vynaložených výdajů za rok 2020:

Potvrzení je ke stažení v dokumentech. Vyplňte pouze jméno a datum narození dítěte a předejte paní učitelce ve třídě. Potvrzení Vám bude následně doplněno a podepsáno ředitelkou školy