Co je nového?

Informace MAP – ORP Břeclav

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že byly nově vytvořeny webové stránky k projektu Místní akční plán vzdělávání v ORP Břeclav. Na internetové adrese www.map-breclavsko.cz budou postupně uveřejňovány informace v souvislostí s realizací projektu. Realizační tým MAP v ORP Břeclav.

CO nového?

 

INFORMACE PRO RODIČE:

Od pondělí 10. 5. 2021 bude mateřská škola otevřena  pro  všechny děti navštěvující Mateřskou školu Hrušky.

Čtěte podmínky provozu!

• Všechny děti mateřské školy  jsou na stravování přihlášeny. V případě neúčasti na vzdělávání – své dítě odhlaste!

• Žáci  základní školy jsou ze stravování  nadále odhlášeni.  V případě zájmu o oběd musíte dítě – žáka ZŠ na oběd přihlásit! Platí to jak pro prezenční vzdělávání ,tak pro distanční vzdělávání(oběd do jídlonosičů).

• Úplatu za měsíc březen a duben nehradí děti, kterým nebyl umožněn  nástup do mateřské školy ke 12.4.2021.   V měsíci květnu(17.5.)se bude vybírat úplata na měsíc červen.(částka 400,-Kč)

Akce na školní rok 2020-2021:

  • „Přejeme mamince“ – připravujeme pro vás  video -vystoupení 
  •   Fotografování –  27.5.
  • „Rozloučení s předškoláky“- Sandra Riedlová – 16.6.,na školní zahradě