Co je nového?

Informace MAP – ORP Břeclav

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás informovat, že byly nově vytvořeny webové stránky k projektu Místní akční plán vzdělávání v ORP Břeclav. Na internetové adrese www.map-breclavsko.cz budou postupně uveřejňovány informace v souvislostí s realizací projektu. Realizační tým MAP v ORP Břeclav.

CO nového?

INFORMACE PRO RODIČE:

 Za úplatu a stravné vybíráme v pondělí 23.11., v kanceláři  vedoucí ŠJ 

   Úplata za měsíc listopad  = 180,-Kč

   Úplata za měsíc prosinec = 400,-Kč

 Vstup do MŠ od 23.11.2020:

-vstup -dítě je předáno  u vstupu do MŠ zaměstnanci, který dítě odvede do šatny. Doprovod- rodič nevstupuje do MŠ

-vyzvedávání po obědě a odpoledne – doprovod zazvoní na příslušnou třídu Doprovodu je umožněn vstup do prostoru MŠ(šatny). V šatně se vyskytují maximálně 3 děti s doprovodem. Doprovázející osoba má roušku, dodržuje rozestup 2metry, a před vstupem si dezinfikuje ruce .Žádáme rodiče, aby se neshromažďovali před školkou. Děkujeme za pochopení.

Akce na školní rok 2019-2020:

  • Mikuláš v MŠ  – v pátek  4.12.2020 – dopoledne
  • Tetiny o Vánocích- 10.12. v 9,00 hodin