Blog

Rohatec pro děti od Lužic až po Hrušky…

Milé děti a rodiče

Obec Rohatec si Vás dovoluje pozvat na nevšední sportovně-relaxační akci do Rohatce, která se uskuteční poslední prázdninovou sobotu – 28.8.2021 od 10 do 17 hodin. Děti školního věku (nad 7 let) si budou moci vyzkoušet netradiční běh přes obrovské nafukovací překážky, pro děti mladší budou na stejném místě připraveny fantastické závody na odrážedlech, kdy nejsou vyloučeny ani samostatné závody pro děti z jednotlivých obcí.

   

 

Video ukázka wannadobike, ať víte na co se můžete těšit:

 

 

Díky finančnímu příspěvku od rohateckých firem bude startovné pro děti ze zasažených obcí tornádem ZDARMA a pro ně i rodiče bude zajištěna autobusová přeprava z jednotlivých „tornádo obcí“ do Rohatce a zpět.

Prosíme zájemce z obce Hrušky, aby se nejpozději do středy 25.8.2021 jmenovitě nahlašovali na telefonním čísle: 777 328 062, Eliška Petrlová